• Opracowywanie kompleksowych projektów wnętrz prywatnych: domów, mieszkań, apartamentów 
  • Opracowywanie kompleksowych projektów przestrzeni publicznych  jak kawiarnie, restauracje, hotele, biura czy salony kosmetyczne
  • Opracowywanie projektów wybranych przestrzeni jak kuchnia czy łazienka
  • Opracowywanie projektów mebli
  • Sprawowanie nadzoru autorskiego nad prowadzonymi pracami projektowymi
  • Realizacja inwestycji 'pod klucz’
  • Konsultacje i doradztwo w zakresie projektowania wnętrz
Dowiedz się więcej
Koncepcja i projekt
funkcjonalny 

Na początku było słowo… dlatego zaczynamy od rozmowy na temat upodobań i oczekiwań inwestora. Wstępnie określamy stylistykę, kolorystykę i charakter danej przestrzeni. W ramach tego etapu określamy rozkład pomieszczeń oraz rozmieszczenie sprzętów.

Wizualizacje
 

Na podstawie wybranego układu funkcjonalnego opracowuję zestaw wizualizacji poszczególnych przestrzeni reprezentatywnych dla charakteru danego wnętrza. Wizualizacje pozwalają zweryfikować czy kierunek jaki obraliśmy spełnia oczekiwania inwestora.  

projekt Wykonawczy
 

Etap pracy na próbkach materiałów i wybierania konkretnych rozwiązań. Inwestor otrzymuje zestaw rysunków wykonawczych, które przekazane fachowcom zapewnią sprawne wdrożenie projektu. Dokładne rysunki techniczne pozwolą uniknąć 'wpadek’, zaoszczędzić czas, nerwy i środki. 

Nadzór Autorski
 

Rozumiany jako wizyty na budowie w celu kontroli czy prace przebiegają zgodnie z projektem i harmonogramem. W razie potrzeby konsultacje z wykonawcami odnośnie poszczególnych prac wykończeniowych oraz prac montażowych. 

Bardzo lubię sytuację gdy razem z klientami  opracowujemy projekt całej przestrzeni domu czy mieszkania. Mam wtedy pewność, że całe wnętrze stanowić będzie spójną całość. Taki kompleksowy projekt pozwala rozwiązać przestrzeń w najbardziej dopasowany dla potrzeb mieszkańców sposób. 

Dla wielu osób kuchnia stanowi centrum i serce domu. To tu każdego dnia po przebudzeniu kierujesz swoje kroki, aby napić się porannej kawy. Wieczorem w kuchni podsumowujesz dzień i planujesz kolejny, a w  weekend organizujesz gotowanie ze znajomymi. Projekt kuchni przygotowuję uwzględniając wszystkie te sytuacje.  Potrafię połączyć dobre rozwiązania ergonomiczne z nieprzeciętną urodą.

Łazienka to kolejna przestrzeń, gdzie bardzo ważnym jest zastosowanie odpowiednich zasad ergonomii, tak abyś mógł czuć się komfortowo. Mimo że zwykle jest to małe pomieszczenie to nie można pomniejszać jego wagi. Dobrze opracowany projekt pozwoli abyś w łazience czuł się i funkcjonował komfortowo, a ponadto codziennie będzie uspokajać Twoje zmysły. 

Wnętrza kawiarni, restauracji, hoteli, gabinetów kosmetycznych czy siłowni to mocno specyficzna przestrzeń. Ze względu na fakt, że w takich przestrzeniach panuje dość duża rotacja osób trzeba zadbać o to, aby każdy czuł się w takich miejscach komfortowo. Jednocześnie należy uwzględnić, że takie przestrzenie muszą wyróżniać się swoim indywidualnym charakterem. Do tego wszystkiego należy dodać optymalne rozwiązania ergonomiczne oraz przepisy prawa. Projektowanie wnętrz użyteczności publicznej to skomplikowany proces odbywający się jednocześnie na wielu płaszczyznach, a dobry projekt takiego wnętrza to niejednokrotnie klucz do sukcesu danego miejsca. 

Dobrze zaprojektowana przestrzeń biura stanowi wizytówkę firmy i podnosi jej prestiż. Funkcjonalna i estetyczna przestrzeń stanowi dodatkowe narzędzie  marketingowe względem klientów. Przyjazne środowisko pracy będzie dodatkowym bodźcem przyciągającym najlepszych spośród pracowników. Wielu z nas nie docenia znaczenia przestrzeni do pracy, a przecież to od niej zależy nasza kreatywność, twórczość i wydajność. W pracy spędzamy lwią część swojego życia dlatego warto zadbać, aby była to przestrzeń dobrze rozwiązana i estetyczna. 

Oferta projektowania biur w Strawberry Field Studio kierujemy zarówno do korporacji, ale też do mniejszych firm.  

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy nie mogą lub nie mają ochoty uczestniczyć w spotkaniach w pracowni uruchomiłam usługę projektu na odległość. W tym przypadku bezpośrednie spotkania zastępujemy komunikacją za pomocą dostępnych mediów (email, telefon). Dokumentacja projektowa przesyłana jest drogą elektroniczną lub kurierem. Jest to forma dedykowana dla inwestorów z Polski i zagranicy. W ramach tej usługi oferuję możliwość dokonania inwentaryzacji (po uprzednim uzgodnieniu kosztów związanych z dojazdem na miejsce inwestycji) lub pracuję na planach dostarczonych przez inwestora.

Zachęcam do współpracy deweloperów, oferując wykonanie wizualizacji wnętrz mieszkania pokazowego, części wspólnych oraz zewnętrznej bryły inwestycji. Dobrze przygotowany zestaw wizualizacji to niezbędne narzędzie marketingowe, które opublikowane w mediach na pewno przyczyni się do wzrostu zainteresowania inwestycją oraz przyciągnie nabywców. Dodatkowo oferuję przygotowanie projektu mieszkania pokazowego oraz realizację takiego projektu w trybie ‘pod klucz’ lub z nadzorem autorskim. 

Portfolio

Zobacz ostatnio wykonane projekty

Kontakt

Skontaktuj się ze mną już dziś