Od 6 lat kreuję ponadczasowe wnętrza szyte na miarę

Nazywam się Agnieszka Chrząstek i przedstawiam Państwu Strawberry Field Studio, autorską pracownię projektowania wnętrz. Po kilku latach pracy w renomowanych pracowniach architektury wnętrz w Krakowie i Gdyni nadszedł czas na rozpoczęcie swojej własnej działalności pod nazwą Strawberry Field Studio. Od ponad 6 lat zajmuję się tworzeniem klimatu i charakteru wnętrz prywatnych i przestrzeni publicznych. 

Moje projekty to fuzja ponadczasowego piękna i nowoczesnych rozwiązań w zakresie ergonomii. Staram się maksymalnie wykorzystywać potencjał każdego wnętrza, zwracając uwagę na najdrobniejsze detale.

Do każdego projektu podchodzę z wielkim entuzjazmem. Staram się wsłuchać w potrzeby inwestora i stworzyć projekt wnętrza dopasowany do jego charakteru, oczekiwań estetycznych oraz odpowiedni dla prowadzonego stylu życia.

Czym się zajmuję?

 • Projekty wnętrz domów i mieszkań

  Tworzę kompleksowe projekty wnętrz domów, mieszkań i apartamentów. Opracowuję koncepcję funkcjonalną, wizualizacje przestrzeni i pomieszczeń oraz dokumentację wykonawczą.

 • Projekty kuchni i łazienek

  Opracowuję projekty wybranych przestrzeni jak kuchnie, łazienki, garderoby, pokoje dla dzieci.

 • Projekty mebli

  Tworzę projekty wybranych mebli idealnie spełniających wymagania klienta. Zajmuję się również renowacją starych mebli, które świetnie sprawdzają się również w nowoczesnych wnętrzach.

 • Projekty kawiarni, restauracji i biur

  Tworzę kompleksowe projekty przestrzeni publicznych jak kawiarnie, restauracje, hotele, biura czy salony kosmetyczne. 

 • Nadzór autorski

  Zajmuję się nadzorem autorskim nad wdrażanymi projektami, żeby wszystkie założenia zostały odpowiednio zrealizowane.

 • Projekty pod klucz

  Wykonuję projekty pod klucz z opcją zastępstwa inwestorskiego. 

Szczegół nie jest tylko szczegółem.

To część składowa całego projektu.

Charles Ray Eames